Uygulama
Twitter

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ 3. GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON GÜNLERİ

Uludağ Üniversitesi, İşletme Topluluğu 3. Girişimcilik ve İnovasyon Günleri 9-10 Mart tarihleri arasında Uludağ Üniversitesi'nde gerçekleşiyor. Uludağ Üniversitesi iş dünyasının girişimci ruhlu başarılı iş kadınlarını ve adamlarını üniversitede öğrenci arkadaşlarla buluşturuyor.

Bilgi ve tecrübe paylaşımının minumum düzeyde seyrettiği ülkemizde, yaşanan bu koordinasyon eksikliğinin giderilmesi ancak, gençliğe önem veren girişimci ve paylaşmayı seven ünlü isimlerle mümkün olacaktır. Bu organizasyona bilgi ve tecrübeleriyle katkıda bulunan katılımcılar  hedeflerine ulaşması konusunda caba gösteren gençlere ışık tutuyor. Böylece iş dünyasına daha hazır ve bilninçli bir öğrenci kitlesinin oluşmasına zemin hazırlanıyor.

Gençlerin gelişmesi ve içlerinde geleceğe dair bir ışık yakabilmek için çaba sarf eden tarimsalpazarlama.com’un kurucusu ve CEO’su aynı zamanda TABİT’in kurucu ortaklarından Tülin AKIN, Uludağ Üvinersitesi öğrencilerini kırmadı. İİBF B Blok Bordo Salon’nundaki etkinlikte saat 15.00-16.15 saatleri arasında konuşmacı olarak gençlerle seslendi.

 

  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.
CİFTCİLİK