Uygulama
Twitter

TÜLİN AKIN VE TARIMSALPAZARLAMA.COM ULUSLARARASI BASINDA

Tarimsalpazarlama.com'un kurucusu, CEO'su ve TABİT'in kurucu ortaklarından başarılı girişimci Tülin AKIN'nın yaptıkları ve başarıları sadece Türkiye'yle sınırlı kalmıyor. Geçtimiz günlerde Almanya'dan gelen gazeteci Moritz ECKERT, Tülin AKIN'ı ziyaret etmiş ve röportaj gerçekleştirmişti.

Tülin AKIN’nın tarimsalpazarlama.com’u nasıl kurduğunu, çiftçileri teknolojiyle tanıştırmak için neler yaptığını, çiftçilerle iletişime geçerken neler yaşadığını, çevre baskasını nasıl yendiğini ve başardığını, çiftçilere daha iyi pazar ve ortam koşulları yaratmak için yardımcı kredi kartılarını ve bilgi sistemlerini nasıl geliştirdiğini ve bunun gibi çiftçilerin her zaman yanında olmak için yaptıklarını anlattı. Çok keyifli geçen röportaj Almanya’da bir çok gazetede Almanca olarak yayınlandı. Almanya’da büyük ilgiyle ve beğeniyle okunan bu röportaj bir süre sonra Almanya’da ve Almanca olmaktan çıktı İngilizce’ye çevrilerek uluslararası basında paylaşıldı.

Tülin AKIN’nın çifçiler için yaptığı tüm çalışmalar uluslararası basından da güzel tepkiler aldı. Bu röportaj sonrasında şirketimize bir çok güzel mailler aldık ve almaya da devam ediyoruz. Biz de şirket olarak Tülin AKIN gibi genç ve başarılı bir girişimciyle çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Uluslararası basında ki röportajı okumak için: http://huff.to/1Ati04G

Sondakika
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.
CİFTCİLİK