Uygulama
Twitter

TÜLİN AKIN FARK YARATAN GİRİŞİMCİLER ARASINDA YER ALDI

Ekonomist dergisinin Temmuz ayı sayısında kapak konusu olan 'Bölgesine Değer Katan 20 Girişimci' arasında Tülin Akın'da yer aldı.

 Ekonomist dergisinin Temmuz ayında çıkan yeni sayısında Levent Gökmen'in işlediği Fark Yaratan Girişimciler adlı kapak konusunda bölgesine değer katanlar arasında Tarımsal Pazarlama Platformu kurucusu Tülin Akın'da yer aldı.

 Ekonomist dergisinin bu ay kapak konusu yaptığı girişimciler, bölgesine değer katması ve ülkesine katkı sağlamasıyla birlikte geliştirdikleri iş modelleriyle öncü olan 20 girişimciden oluşuyorlar ve başarı öyküleriyle, yaptıkları işlerle Ekonomist dergisinin bu ay ki konuğu oldular. Tülin Akın'da 2004 yılında çıktığı bu yolda tarımsalpazarlama.com üzerinden günümüze kadar çiftçilere sağladığı imkan ve fırsatlarla dolu başarı öyküsüyle 'Fark Yaratan Girişimciler' arasında yerini aldı.

 Pek çok ünlü ismin de bulunduğu 20 girişimci arasında yerini alan Tülin Akın, Türkiye'deki 1.4 milyon çiftçiye ulaşarak, onların sorunlarına çözüm üretmek amacıyla kurduğu tarımsalpazarlama.com üzerinden sağladığı fırsatlarla ve ürettiği tarımsal içeriklerle 'Fark Yaratan Girişimciler' arasında yer aldı.

  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.
CİFTCİLİK