Uygulama
Twitter

SOSYAL GİRİŞİMCİ TÜLİN AKIN 7 TEMMUZ`DA SOSYAL İNOVASYON KONFERANSINDA

Innocampus tarafından üniversite öğrencilerine ve gençlere girişimcilik üzerine destek vermek amacıyla düzenlenen 'Sosyal İnovasyon' Konferansına tarımsalpazarlama.com kurucusu Tülin Akın'da katılıyor.

 Innocampus tarafından üniversitelerde gençlere yönelik  girişimcilik, inovasyon, pazarlama ve planlama gibi stratejik konular hakkında bilgi ve fikir paylaşımı için düzenlenen konferanslara bir yenisi daha ekleniyor.

 İnovasyon hikayelerinin dinleneceği, ınovasyon örneklerinin işleneceği, sosyal inovasyon ile sosyal girişimciliğin farklarının da konuşulacağı konferansa gönüllü katılımcılar katılacak. Katılımcılar kendi hikayelerinden yola çıkarak sosyal inovasyonu ve girişimciliği anlatacaklar.

 Sosyal İnovasyon Konulu Konferans, 7 Temmuz 2015 Salı günü Ebiltem Teknoloji Transfer Ofisi Ege Ünv. Kampüsü'nde saat 14:00'de  başlayacak. Konuşmacılar ise : 
Tülin Akın / Tarımsal Pazarlama                                                                                                                                                                     Serra Titiz / Mikado- Gelecek Daha Net
Kuntay Aktaş / BTech Innovation
Yağız Sütçü / PublicLab    

 

  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.
CİFTCİLİK