Uygulama
Twitter

TÜLİN AKIN LİDERLİK YOLUNDA TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTI

İstanbul Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezi ve İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü desteğiyle kurulan Mühendislik Fakültesi Girişimcilik Kulübü tarafından düzenlenen "Liderlik Yolu'15" etkinliği 17-18 Mart tarihlerinde, önemli isimleri bir araya getiriyor.

 Bu yıl 2. kez düzenlenen etkinliğe başarılı girişimciler ve girişimci adayları katılıyor. Etkinlik İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi/Avcılar’da gerçekleşiyor.Girişimciliğe İlk Adım Başarı ve Başarısızlık, Hayallere Yön Veren Girişimcilik Hikayeleri, Girişimcilikte Kadının Yeri ve Sosyal Girişimcilik “Sosyal Yardım Kuruluşları” adlı oturumlarla 17 Mart Salı günü ilk gerçekleştirilecek etkinliğin, ikinci gün başlıkları ise, Kurumsal Girişimcilik, İnternet Girişimcilik Paneli, Markalaşma ve İnovasyon, Erim Hısım ile Tersten Bakmak semineri şeklinde.

Gençlerin beyninde ve kalbinde bir ışık yakabilmek çin tüm tecrübelerini genç girişimcilerle paylaşan Tülin AKIN, 13.00 – 14.15 saatleri arasında konuşmasını gerçekleştirdi. Yarın da devam edecek olan etkinliğe herkes katılabiliyor.

Konuşmacı ve saat bilgileri, aşağıda belirtildiği şekildedir.

  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.
CİFTCİLİK