Twitter

TARIM SEKTÖRÜNÜ GETİRDİĞİMİZ NOKTADAN DOLAYI MUTLU VE GURURLUYUZ

Tarımsal Pazarlama olarak çiftçinin ve Türk ekonomisinin tarımla birlikte yükselmesi için bir çok inovatif çalışmalar gerçekleştik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Tabi bu çalışmaları gerçekleştirmek ve var etmek hiçte kolay olmadı, yaptığımız çalışmalar ve yeniliklerle çiftçiler hayvanlarını cep telefonundan takip ediyor, seralarının sıcaklık seviyesini tek tuşla ayarlıyor, cep telefonu operatörleri, çiftçlere yeni uygulamalar sunmakta birbirleriyle yarışıyor. Yaptığımız tüm inovatif çalışmalarla teknolojinin, uygulama geliştiricilerin ve her an çiftçilerin yanında olan cep telefonu operatörlerin dikkatini çekmeyi başardık  ve operatörlerin birbiriyle, çiftçiler için yarışmasını sağladık. Tüm bu çalışmalar çiftçilere, çiftçilerin daha iyi bir yere gelmelerine ve Türk tarımının gelişmiş olan dünya ülkelerindeki tarım seviyesine çıkarmak için adanmış koskocaman 11 yılın meyvesi.

Yılmadan, usanmadan, istikrarla çalışmalarımızı sürdürdük ve bu 11 yılda çiftçilerimizin karlılığını arttırmak, Türk tarımını ve ekonomisi kalkındırabilmek için köy köy, kasaba kasaba gezdik ve yüz yüze toplam 9 milyon köylümüze ulaştık. Yaptığımız tüm bu çalışmalar her zaman dikkati çekti, örnek alındı ve tebrik gördü. Her zaman çiftçilerimizin yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Her şey üreten çiftçi ve Türkiye için!

Her ay farklı bir mecra da adımızdan bahsettirdiğimiz gibi bu ay da Turkish Time dergisindeyiz.Turkish Time dergisine tüm kitapcılarda ve yayın evlerinde bulabilirsiniz. Ayrıca http://bit.ly/1y1yTZG linkinde okuyabilirsiniz.

  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.