Uygulama
Twitter

POLONYA TÜRKİYE`DEN TRAKTÖR LAMBASI ALACAK

Polonya'da bulunan firma tarafından Türkiye'den traktör lambaları ithal edilecektir.

Polonya GSYİH'nin yüzde 4'ü tarım sektörü tarafından oluşturulmaktadır. İşgücünün yüzde 15'i tarım kesiminde istihdam edilmektedir. Ortalama tarımsal işletme büyüklüğü 8,2 hektardır. Aile işletmelerinin 1/3'ü kendi ihtiyaçları için üretim yapmaktadır.

Polonya, Rusya ve Ukrayna hariç tutulduğunda tarımsal alan büyüklüğü açısından Avrupa'nın 3. büyük ülkesidir. Toplam tarım arazisi büyüklüğü 18,4 milyon hektar olup, ülke yüzölçümünün yüzde 61'ini oluşturmaktadır.

Polonya bazı tarımsal ürünlerin üretiminde Avrupa ve dünyada önemli üretici konumundadır. Elma üretiminde Avrupa'da birinci; üzüm, çavdar, ahududu üretiminde Avrupa ve dünyada ikinci sırada yer almaktadır. Diğer taraftan, patates, çilek, soğan, şeker pancarı, buğday, süt, domuz eti üretiminde Avrupa'da ve dünyada ilk on sırada yer almaktadır.

Polonya'da bulunan firma tarafından Türkiye'den traktör lambaları ithal edilecektir. Firma ile aşağıdaki linkten iletişime geçebilirsiniz.

http://turkishexporter.net/en-US/Leads/327873_tractor-tail-lamps-requested-to-buy-for-poland

İlgili talep kurumsal oluşumlu (vergi numarasına sahip  limited şirketi, anonim şirketi ve şahıs şirketi) firmalara ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u  arayınız.

Dünya
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.
CİFTCİLİK