Uygulama
Twitter

FİLİSTİN SÜT TANKI İTHAL EDECEK

Türkiye'den süt işlemek için izolasyonlu mikserli tanklar satın almak isteyen Filistinli firma, tedarikçilerle iletişime geçmek istiyor.

Türkiye'den süt işlemek için izolasyonlu mikserli tanklar satın almak isteyen Filistinli firma, tedarikçilerle iletişime geçmek istemektedir.

Süt sektörü ekonomide, beslenmede ve sağlıklı nesillerin gelişmesinde önemli bir yere sahiptir. Süt; ülkemiz tarım ekonomisi içerisinde büyük paya sahip olup, hayvansal protein ihtiyacının %45'ini karşılamaktadır. Sektörün geliştirilmesi dünya da ve Türkiye'de süt sektörü üretimi, tüketimi, stok ve ticaret bilgileri, tüketici taleplerinin belirlenmesine bağlıdır. Bu verilerle sektörün gelişimini sağlayacak politikalar oluşturulması açısından istatistikler oldukça önemli bir kaynaktır.

Dünya süt ve süt ürünleri ticareti, çeşitli dinamiklerin etkisindedir. Dünyanın farklı bölgelerindeki süt üretimi, süt ve süt ürünlerine olan talep ve ekonomik koşullar ile ilişkilidir. Ayrıca ulusal ve uluslararası siyasi ortamdaki gelişmeler de pazar fırsatlarını ve firma stratejilerini yönlendirerek, dünya süt ve süt ürünleri ticaretini şekillendirmektedir.

Türkiye'den süt işlemek için izolasyonlu mikserli tanklar satın almak isteyen Filistinli firma, tedarikçilerle iletişime geçmek istemektedir. Firmayla aşağıdaki linkten iletişime geçebilirsiniz.

http://turkishexporter.net/en-US/Leads/326818_mixer-tanks-for-dairy-products-buy-inquiry-from-palestine

Dünya
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.
CİFTCİLİK