Twitter

VODAFONE ÇİFTÇİ KULÜBU TIRI SÜT BAYRAMINDA

Vodafone Çiftçi Kulübü Tırı tüm yıl boyunca, gece gündüz demeden çiftçilerimizi köylerinde ziyaret eden, Ziraat Odaları, Tarım İl ve İlçe Müdürlükleri, Tarım Kredi Kooparatifleri ve bölgesel çiftçi örgütleri ile, bölgesel olarak üretilen ürünlere yönelik üretim ve pazarlama teknikleri ile ilgili tüm gün süren bilgilendirme çalışmaları yapmaya devam ediyor.

2009 yılından bu yana dur durak bilmeden çiftçilerimizi bilinçlendirmek amacıyla yollarda olan tırımız binlerce çiftçimize ve binlerce kilometre yola ulaştı. İyi Tarım Uygulamaları, tarımsal pazarlama, verimli ve karlı meyvecilik, verimli ve karlı hayvancılık konusunda bilgilerin paylaşıldığı eğitimlerimize katılan çiftçilerimiz, teknolojinin imkânlarını kullanarak üretimlerini nasıl kolaylaştırabilecekleri ve verimliliklerini arttırabilecekleri konusunda bilgi sahibi oluyorlar. Vodafone, Türk tarımının gücüne ve potansiyeline inanıyor ve iletişim teknolojileri yoluyla tarım sektörüne değer katan projelere öncülük etmeye devam ediyor.

                Vodafone Çiftçi Kulübu Tırı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü'nün desteği ile Üretici Gazetesi ve Tarım Artı Organizasyon tarafından düzenlenen Süt Bayramı 8-9-10 Mayıs tarihlerinde Ödemiş'te fuar alanında üreticilerimizle olacak. Üreticilerimize destek olmak, sütün önemini çocuklarımıza anlatmak ve bu sektörde emeği geçenleri buluşturmanın hedeflendiği Süt Bayramı’nda, eğitim ve bilgilendirme toplantıları ile eğlenceli yarışmalar yer alacak. Vodafone Çiftçi Kulübü Tırı Süt Bayramı’nın anlam ve önemine uygun olarak 8 Mayıs tarihinde çiftçilerimize eğitim vermeye devam edecek.

Ödemiş Fuar Alanında organize edilecek olan Süt Bayramı’nda tüm çiftçilerimizi Vodafone Çiftçi Kulübu Tırımıza bekliyoruz. 

  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.