Twitter

VODAFONE AKILLI KÖY AGROEXPO 13.ULUSLARARASI TARIM VE HAYVANCILIK FUARINDA

Vodafona Akıllı Köy, İzmir Agroexpo 13.Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarına katıldı. Orion Fuarcılığın organizatörlüğünde gerçekleşen fuarda alanından söz sahibi birbirinden farklı firma yer aldı.

Vodafone Akıllı Köy olarak fuara katılan Sponsor İlişkileri Yöneticisi Fulya Üstündağ, Teknoloji Bölüm Başkanı Orhan Kurt ve Ziraat Mühendisi Görkem Eren Özdemir,  bu güne kadar yanlarında yer alan ve destekçileri sponsor  firmalar Ant Gübre, Parlar  Fidancılık, Netafim, Cesursan Filtre, Kromel, Önallar, Türkay Tarım  Makinaları, Agromillora, Teta Teknik Tarım, Mo No Makine firmalarının stantlarını tek tek ziyaret etti. Türkiye'nin dört bir yanından gelen firmalarla görüşmeler gerçekleştiren  Akıllı Köy  görüşmeler sırasında, merak eden yerli ve yabancı çiftçilere Vodafone Akıllı Köy hakkında bilgiler verdi.

Bunun yanında Ziraat Mühendisi Görkem Eren Özdemir, piyasada yeni çıkan ve Akıllı Köy'de de olması gerektiğini düşündüğü, çiftçiler içinde maliyeti düşük etkisi büyük olan tarım makinalarını yakından araştırdı firma yetkilileri ile bunlar hakkında görüşmeler gerçekleştirdi.  Aynı zamanda sponsor firmaların ürünleri ve çiftçilerin bunlar hakkındaki soru ve görüşlerini yetkili firmalara aktaran Özdemir  bunlarla alakalı geri dönüşler aldı.  

Teknoloji Bölüm Başkanı Orhan Kurt, tarım teknolojilerini yakından takip ederek fuarda yer alan yeni teknolojiler hakkında bilgi aldı. Sponsor İlişkileri Yöneticisi Fulya Üstündağ ise sponsor firmalara Akıllı Köy'de değişen ve gelişen yeniliklerden bahsederken firmaları ve çiftçileri Aydın'ın Koçarlı İlçesi Kasaplar Köy'ünde yer alan Vodafona Akıllı Köy kampüsüne  davet etti.  

 

tarım.com.tr
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.
CİFTCİLİK