Uygulama
Twitter

VAN`DA BİTKİ SAĞLIĞI YILLIK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Van Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü tarafından 2015 Yılı Bitki Sağlığı Yıllık Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Tuşba İlçe Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, yıl boyunca yapılan çalışmalar masaya yatırıldı. Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Ercan Ünsal, ilçe müdürleri, il program sorumlusu Mühendis Kasım Mantaş ve görevli teknik elemanların katıldığı toplantıda, 2015 Yılı Bitki Sağlığı Uygulama Programı kapsamında yıl içinde gerçekleştirilen faaliyetler ve karşılaşılan sorunlar ele alınarak teknik çalışma konuları değerlendirildi. Başarıya ulaştırılan projelerin ayrıntılarından bahsedilmesinin ardından Kasım Mantaş tarafından mevzuatta yapılan değişikliklerle ilgili bilgi verildi. Bitki sağlığı faaliyetlerinin daha etkin uygulanabilmesi konularında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Toplantı, Bakanlıkça düzenlenecek olan 'Bitki Sağlığı Değerlendirme' ile ilgili 2015 Yılı Program Uygulamaları ve 2016 yılı program tekliflerinin görüşülmesi ile sona erdi.

İHA
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.
CİFTCİLİK