Twitter

TABİT AKILLI ÇİFTÇİ UYGULAMASI YAYIN HAYATINA BAŞLADI!

Çiftçilerin hayatını kolaylaştıran, sorunlarına anında çözüm üreten Akıllı Çiftçi Uygulaması yayın hayatına başladı.

Tabit Akıllı Çiftçi Uygulaması, çiftçilerin her anında yanında olan, sorunlarına çözüm üreten, size özel bir yardımcıdır.

Her nerede olursanız olun, sorunlarınızı fotoğraflı olarak Uzman Ziraat Mühendislerimize ve Veteriner Hekimlerimize sorabilir, yetiştirdiğiniz ürünlere özel danışmanlık alabilirsiniz.

Çiftçi'nin hayatını kolaylaştıran Akıllı Çiftçi Uygulamasında, tarımsal haberleri anlık olarak takip edebilir, tarla günleri, Tarım ve Hayvancılık Fuarları gibi etkinliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 
 

Zirai Hava Durumlarını öncelikli olarak öğrenebilir, yetiştirdiğiniz ürünlerin Hal ve Borsa fiyatlarını günlük olarak, istediğiniz il ve ürüne özel takip edebilirsiniz.

Akıllı Çiftçi Uygulamasını kullandığınız için anlaşmalı kurumlardan size özel indirimlerden faydalanabilir, indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Pazar Yeri'nde makine ekipman alım satımı yapabilir, yetiştirdiğniz ürünlerinizi  doğrudan alıcı ile buluşturabilirsiniz.

Fikrini Paylaş bölümünden diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilir, anlık paylaşımlarınızı paylaşalım bölümünden yapabilir ve aynı sorunu yaşayan çiftçilerin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Tabit Akıllı Çiftçi Uygulamasını Android Market ve Apple Store'dan ücretsiz indirebilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

TABİT
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.
CİFTCİLİK