Uygulama
Twitter

SIRA DIŞI KADINLAR TÜRKİYE İNOVASYON HAFTASINDA BULUŞTU

Türkiye İnovasyon Haftası Adana Etkinliği büyük bir katılımla gerçekleşti.

 Adana 5-6 Kasım tarihlerinde Sheraton Otel’de düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası’na ev sahipliği yaptı. Etkinlikte inovasyonla ilgili paneller düzenlenirken, önemli isimler ağırlandı. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), daha önce İstanbul, İzmir, Ankara ve Gaziantep’te düzenlediği İnovasyon Haftası etkinliğini bu kez Adana’da gerçekleştirdi. Organizasyonda Türkiye’den ve dünyadan dev şirketlerin CEO’ları ve inovasyonla ilgili üst düzey yöneticileri konferans, panel, workshop ve söyleşilerde ağırlandı.

 5 Kasım Perşembe günkü oturum Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı’nın yaptığı açılış konuşmasıyla başladı. Öğleden sonraki ‘Sıra Dışı Kadınlar’ Paneli  ise Haberturk Köşe Yazarı Serpil Yılmaz’ın moderatörlüğünde gerçekleşirken oturuma Tabit Tarımsal Bilişim ve Teknolojileri Kurucusu Tülin Akın, BIG CHEF'S CEO'su Gamze Cizreli, Koç Holding Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Grup Başkanı Oya Ünlü Kızıl katıldı.

 Sıra Dışı Kadınlar panelinde konuşan Tülin Akın, Tabit şirketinin kuruluş öyküsünü, sosyal girişimcilik yolculuğunu ve tarımsal inovasyonu anlatırken panel sonunda Tarım Bilincini Geliştirme Derneği TABİDER’de tarım gönüllüsü olmak isteyen öğrenciler Tülin Akın’a taleplerini ilettiler. 

Hayal Senem Sayan

 

 

  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.
CİFTCİLİK