Uygulama
Twitter

ŞANLIURFA "KIRSAL KALKINMA BULUŞMALARINA" EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma Programı IPARD-II 3. Çağrı İlanı Tanıtım Programı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın katılımıyla Şanlıurfa'da gerçekleşecek.

27 Ocak saat 11.00'de Şanlıurfa Arkeoloji ve Mozaik Müzesinde düzenlenecek olan "Kırsal Kalkınma Buluşmaları" ,Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma Programı IPARD-II'nin 3. Çağrı İlanı kapsamında kullandırılacak 252 Milyon Avroluk (1,1, Milyar TL) bölümünün tanıtımı yapılacak.

Müze Önünde Sergilenecek

TKDK'nın 2011 yılından bugüne sağladığı IPARD hibelerini başarı hikâyelerine dönüştüren ve 42 ilden gelen kadın yatırımcılar da programda yer alacak. Gerçekleştirilecek programda, IPARD hibeleriyle desteklenen yatırımlardan gelen ürünler Müze önünde açılacak stantlarda sergilenecek ve Şanlıurfa halkı ile buluşturulacak.
Aynı zamanda TKDK'nın Merkez ve 42 İl Koordinatörünün katılımıyla Şanlıurfa'da yapılacak olan toplantıda Bakan Fakıbaba bugüne kadar yapılan çalışmalar ve hedefler hakkında katılımcılara bilgi verecek.

 

Tarım.com.tr
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.
CİFTCİLİK