Uygulama
Twitter

NETAFİM`DEN VODAFONE AKILLI KÖY`E ZİYARET

Daha az kaynakla daha fazla verim sağlayan ve sulama teknolojileri ile Vodafone Akıllı Köy'de yerini alan Netafim Pazarlama Müdürü Harun Kendir, Proje Müdürü Timuçin Tuzcu ve Pazarlama İletişim Uzmanı Aslı Süzen Vodafone Akıllı Köy'ü ziyaret etti.

Tarım sektöründeki üreticilerin daha az kaynak kullanarak daha fazla verim almalarına yardımcı olacak sulama çözümleri ve teknolojileri ile Vodafone Akıllı Köy'de yerini alan akıllı sulama teknolojileri dünya lideri Netafim Pazarlama Müdürü Harun Kendir, Proje Müdürü Timuçin Tuzcu ve Pazarlama İletişim Uzmanı Aslı Süzen, Vodafone Akıllı Köy kampüsünü ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Vodafone Akıllı Köy Genel Müdürü Nur Gezer Karataş   Netafim Pazarlama Müdürü Harun Kendir, Proje Müdürü Timuçin Tuzcu ve Pazarlama İletişim Uzmanı Aslı Süzen ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya İş Ortakları Yöneticisi Fulya Üstündağ, Tarımsal Teknolojiler Bölüm Başkanı Orhan Kurt ve Ziraat Mühendisi Görkem Eren Özdemir' de katıldı.

Vodafone Akıllı Köy 'de her çiftçinin ve ürünün ihtiyacına yönelik uygulamaya geçirilen sulama otomasyonu teknolojisi ile ilgili konu başlılıkları üzerine konuşuldu. Yeni sezon sulama planlamasının konuşulduğu toplantıda AR-GE ürünleri çalışmalarından bahsedildi.

Toplantının ardından Vodafone Akıllı Köy uygulama sahası gezilerek yapılan çalışmalar hakkında yerinde bilgilendirme yapıldı. Gezinin ardından Proje Müdürü Timuçin Tuzcu ve Pazarlama İletişim Müdürü Aslı Süzen, isimlerinin yazılı olduğu kartları kendilerine armağan edilen hatıra zeytin fidanlarına astılar.

Tarim.com.tr
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.
CİFTCİLİK