Twitter

FİDAN DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

Kırsal kesimdeki üreticiyi desteklemek için "fidanlar bizden, meyveler sizden" sloganıyla çalışmalarını sürdüren İzmir Büyükşehir belediyesi, Bergama Belediyesi'nin katkılarıyla meyve fidanlarını üreticilerle buluşturmaya devam ediyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarafından Yürütülen "Kırsal Kesimde Gelir Getirici Faaliyetlerin Desteklenmesi Projesi" Kapsamında Gerçekleşen Meyve Fidanı Dağıtımı Sanayi Sitesi Sosyal Tesislerinde Yapılan Etkinle Dağıtıldı. Yapılan Dağıtımda Merkez Mahallelerde 2825 Adet, Kırsalda İse 8425 Adet Olmak Üzere Toplam 11.150 Adet Meyve Fidanı Verilmiş Oldu.

Çalışmalarımız Devam Ediyor

Daha Yaşanılabilir Bir Çevre Ve Yeşil Bir Doğa İçin Çalışmalarını Sürdürdüklerini Belirten Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, "İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Kırsalda Başlatmış Olduğu Fidan Desteği Projesi Gün Geçtikçe Büyüyor. Yıl İçerisinde De Üreticilerimize Meyve Fidanı Desteğimiz Devam Edecek. İzmir Büyükşehir Belediyesi Bürokratları İle Bergama'da Mahalle Muhtarlarımız İle Gerçekleştirdiğimiz Toplantılarımızda Da Mahallerde Neler Yapılabileceğini Konuştuk Ve Tespitlerde Bulunduk. Mahallelerde Çalışmalarımız Devam Ediyor" Dedi.

Bergama Belediyesi
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.