Twitter

AKSARAY`DA 2`İNCİ TARIM VE HAYVANCILIK FUARI HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI

Aksaray'da Ziraat Odası Başkanlığı tarafından bu yıl 2'incisi düzenlenecek olan Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı için hazırlıklar tamamlandı.

12-15 Mart tarihlerinde Fatih Mahallesi Pazar Pazarı'nda gerçekleştirilecek olan Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı ile ilgili bilgiler veren Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, fuara firmalar tarafından yoğun bir talep olduğunu belirterek, yer kalmadığını söyledi. Fuara ülke dışından da firmaların katılacağını ifade eden Başkan Koçak, "Yunanistan ve Bosna Hersek'ten ziyaretçi olarak 2'şer otobüs gelecek. Bu da Aksaray'ımızın tanıtımı ile ilgili olarak ciddi bir katkı sağlamış olacak. Bu yılda çok farklı makine ve teçhizat elemanları gelecek. Teknolojinin son harikası olan makineler sergilenecek" dedi.

Amaçlarının Aksaray'daki çiftçilerin teknolojiyi birebir görmesi, çiftçilere bir hizmeti amaçladıklarını belirten Başkan Koçak, "Aksaray'da geçtiğimiz yıl bir ilke imza atarak ilk tarım ve hayvancılık fuarını biz açtık. Bugünde devamını getirmek adına, çiftçilerimize hizmet adına 2'incisini düzenliyoruz. Fuar için çiftçilerimizden gerçekten yoğun bir istek vardı. Üreticilerimiz gelip fuara katılacaklar, teknolojiyi yakından görecekler. Fuarın üreticimize ciddi anlamda katkı vereceğine inanıyoruz. Fuarımızda tarımın her teknolojisi olacak. Biz her alanda her zaman üreticilerimizin yanındayız. Aksaray çiftçilerimiz için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Son Dakika
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.