Twitter

16. BİLİŞİM ZİRVESİNDE ``DİJİTAL ÇAĞDA KADIN`` DA KONUŞULACAK

Bu yıl Dijital Evrim ile Endüstri 4.0 ana temasının 22-23 Kasım tarihleri arasında bizi beklediği organizasyona 200'ün üzerinde konuşmacı katılacak.

Bilişim Zirvesi, "Dijital Evrim ile Endüstri 4.0" ana temasıyla. 16 farklı konu başlığında. 22-23 Kasım tarihlerinde istanbul Haliç Kongre Merkezi'nde 16. defa gerçekleştirilecek. Konuşmacılar arasında öyle isimler var ki onların söyleyeceklerini bütün dünya merakla bekliyor. T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve I laberleşmc Bakanı Ahmet Arslan. Bilgi Teknolojileri Kurulu Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan'ın da davetli olduğu Bilişim Zirvesi'16'da "Digital Evrim'in Organizasyonu" kitabının yazan Sriram Narayan, Robert Bosch Engineering and Business Solutions Başkan Yardımcısı & İşletme Birimi Başkanı Gaur Dattatreya ve BSII Bosch & Siemens'in Global Dijital Dönüşüm Başkanı Mario Pieper tüm dünyanın merakla beklediği konuşmacılar arasında.

DİJİTAL DONUŞUM TECRÜBESİ

"Dijitalleşen C Level" konulu Sadabat Salonu içeriğinde daha pek çok önemli konuşmacı yer almakta. Intel Corporation Global, İş Geliştirme Direktörü Ege Ertem. BSH Bölgesel Digital Dönüşüm Direktörü Engin Çolakoğlu ve bir dizi konuşmacı C seviyesinde dijitallcşme öngörü ve vizyonlarını paylaşacak. "Dijitalleşen Tüketici" başlıklı sunumu ile Ege Ertem, tüketicilerin artık giderek daha farklı kanallardan tüketim alışkanlıklarını benimsemesi nedeniyle mağazada başlayan alışveriş deneyiminin wcb sitelerinde devam ettiğini, artık sosyal medya kanallarından bile alışveriş deneyimi yaşamanın mümkün olduğundan bahsediyor ve "Bunun yanında kişilere bireyselleştirilmiş deneyim yaşatmak önem kazanıyor" diyor

ZİRVEDE DİJİTAL ÇAĞDA KADIN DA KONUŞULACAK

"Dijital Çağın Kadını" Platformu Açılış Konuşmacıları arasında TABİT Tarımsal Bilişim ve İletişim Kurucu Ortağı Tülin Akın, "Dijital Çağda Kadın Olmak ve Dijital Dönüşümü Yönetmek" başlıklı sunumu ile yer alıyor. Akın, çiftçi ne internet, ne de kredi kartı kullanır diyenlere karşılık olarak kurduğu ekiple ve Şekerbank desteği ile 12 binden fazla köyde çiftçinin sadece tarımsal girdi alabileceği Hasat Kartın tanıtımını yaptı ve doğru kredi kartı kullanımını anlattı. Vodafone desteği ile 600 gündür köylerde dolaşan eğitim tırıyla çiftçiye teknoloji kullanarak neler yapabileceği ürününü nasıl kaliteli hale getirerek kar edebileceği anlatıldı.

Para
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.