Twitter

TÜRKİYE`NİN ONLİNE FİDAN SATIŞI E-FİDANCİM.COM`DA

Türkiye'nin en büyük online fidan tohum satış sitesi olan E-fidancim.com yönetiminden Latif Cüce ile bir araya geldik.

Türkiye'nin en büyük online fidan tohum satış sitesi olan E-fidancim.com hastalıklardan ari fidan üretimi ve uygun ödeme kolaylıkları ile müşteri memnuniyetini layıkıyla yerine getirmekle birlikte fidanlarını Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırıyor.  E-fidancim.com yönetiminden Latif Cüce ile E-fidancim.com'u konuştuk.

Merhaba Latif  Bey,  bize kısaca kendinizi tanıtırmısnız?

Şirketimiz Kemal Cüce Tarım Mersin'in Mut  ilçesinde fidancılık, komisyonculuk, soğuk hava depo işletmeciliği ve e ticaret alanında faaliyet göstermektedir. Şirket içerisinde ana faaliyet alanım e ticaret siteleri, makro-mikro sitelerin optimizasonları ve fiziki-sanal bayi ağının  koordinasyonun en etkin bir şekilde düzenlenmesidir.

E-Fidancım ne zaman kuruldu?  Bize biraz bilgi verebilir misiniz?

E-fidancim.com  Kemal Cüce Tarım'a bağlı olarak 2009 yılı içerisinde, hobi müşterilerimizin taleplerini karşılamak amacıyla kuruldu.Diğer e ticaret sitelerinden farkı , direk üretici merkezli bir e ticaret sitesidir. Sektörün içerisinden bir firma olduğumuz için sektörün taleplerini en hızlı bir şekilde e-fidancim.com üzerinden rahatlıkla uygulayabiliyoruz.

Üretttiğiniz fidan çeşitleri nelerdir? Pazarlama ağınız hakkında bize neler söyleyeceksiniz? 

Ürettiğimiz ana fidan grubları bodur yarı bodur ve klasik anaçlı  sert çekirdekli, yumuşak çekirdekli ,sert kabuklu meyve fidanları ve kısmen narenciye grubudur. Bunun yanında sirkülasyonu fazla olan dış mekan süs bitkilerinide üretime katıyoruz. Senelik fidan üretim kapasitemiz 300.000 ile 500.000 arasında değişmektedir.Bunun ana ağırlığı virüsten ari mavi sertifikalı ceviz fidanı,badem badem fidan, armut fidanı , zeytin ve kayısı fidanıdır.

Ayrıca kendi yeni ARGE çalışmamız olan miracle tohum markamızı, sebze tohumu, çiçek tohumu, dış mekan süs bitkisi tohumları ve tıbbı aromatik tohum;kategorilerinde faaliye geçirerek Türkiye'nin en fazla çeşide sahip olan hobi tohum markası olarak tüketicilerin beğenisine sunmaya başladık.

E-fidancim.com ve Miracle tohum ürünleri internet üzerinde ulusal bazda, Hepsiburada, Evidea, N11, Tarimtedarik gibi birçok sitede satışa sunulmakta, ayrıca bayi kanalı bagrol.com  ile diğer küçük ölçekli e ticaret sitelerine sıfır stok ile ürünlerimizi satma imkanı veriyoruz.

Fidanlarınızı nerelere gönderiyorsunuz?

E-fidancim.com üzerinden satışı yapılan ürünler genelde Marmara  ve Ege bölgesi ağırlıklı gitmektedir. Fakat Türkiye'nin 81 iline gönderim yapıyoruz. Satışlarımız sadece ülke içi değil aynı zaman Kafkasya ,Doğu Avrupa ve Orta Asya Cumhuriyetlerinede olmaktadır.Yurt  dışı olan satışlarda toptan bazda gönderim yapıyoruz.

Satın alınan ürünlerinizle ilgili alıcılara ne gibi kolaylıklar sağlıyorsunuz?

E-fidancim.com üzerinden alınan ürünlerde ,koşulsuz iade,  iade aşamasında kargo ücretinin tarafımızdan karşılanması, hediye çeki, kredi kartlarına taksit, sosyal medya üzerinde her gün hediye kampanyası, ayın hediye kazanan üyeleri, bedava kargo seçeneği, toptan alımlarda indirim gibi birçok fırsat sunuyoruz.

Sizce alıcılar sizi neden tercih etmeli? Üretim kriterleriniz nelerdir?

Ürettiğimiz fidanlarımızda sıfır hastalık ve adına doğruluk garanti veriyoruz.Türkiye'de ilk defa virüsten ari ceviz fidanı üretimine başlayan ve devam ettiren sektördeki tek firmayız. Diğer meyve grublarına bu aşamaları kademeli olarak geçiyoruz.

Fidan temin edecek kişilere önerileriniz nelerdir?

Fidan alırken mutlaka alınan fidanın tam isminin faturada geçmesi ,fidanın hastalıksız olması,  adına doğru olması en önemli faktörlerdir.

Röportaj: Tuğba Gülsever

  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.
CİFTCİLİK