Twitter

KADINLAR GÜNÜNÜN EN ANLAMLI HEDİYESİ BUİKAD' DAN

BUİKAD 'ın düzenlediği geleneksel "İş Yaşamında Başarılı Kadın" ödülleri 9.Geleneksel BUİKAD Ödül Gecesi'nde sahiplerini buldu.

İş yaşamında başarıya imza atmış "İş Kadını ile Güçlü Bir Türkiye'ye Ulaşmak" vizyonuyla hareket eden Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD),  bu yıl 9. sunu düzenlediği Geleneksel BUİKAD Ödül Töreni'nde,  TABİT Akıllı Tarım Teknolojileri Kurucu Ortağı Tülin Akın, "Yılın Başarılı İş Kadını" ödülüne layık görüldü.

BUİKAD Ulusal Yılın Başarılı İş Kadını Ödülü'nün sahibi Tülin Akın ödülünü Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Şükrü Köse'nin elinden aldı.

Birbirinden başarılı kadınların ve iş yaşamında kadını destekleyen kurumların aday gösterildiği "9.Geleneksel BUİKAD Ödül Töreni" nde Akın, 2004 yılında öğrenciyken kurduğu tarimsalpazarlama.com ile Türkiye'nin tarım alanındaki ilk iletişim, e-öğrenme ağını ve e-ticaret medyasını hayata geçirdi. Kırsalda yaşam kalitesinin artması, sürdürülebilir ekonomik güçlenmenin sağlanması, çiftçilerin ve ailelerinin sosyal gelişimlerinin hızlandırılması amacıyla farklı projeler geliştirmeye devam eden Akın, üretimin verimini bilgi ve teknoloji ile artıran çalışmalar ile kırsalda yaşam kalitesini artırarak köyden kente göçün azalması, çiftçiliğin daha çok tercih edilen bir meslek haline gelmesi için çalışmaktadır.

tarım.com.tr
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.