Twitter

BORSALAR

Borsa Ürün En Düşük En Yüksek İşlem Tarihi
Bandırma Ticaret Borsası Buğday Anadolu Kırmızı Sert (1.Derece) 2.85 2.88 23 Sep 2021, Thu
Bandırma Ticaret Borsası Ayçiçeği Yağlık 5.29 5.90 23 Sep 2021, Thu
Bandırma Ticaret Borsası Buğday Yemlik Kırmızı 2.76 2.76 23 Sep 2021, Thu
Bandırma Ticaret Borsası Buğday Ekmeklik Beyaz Yumuşak (1.Derece) 2.65 2.65 22 Sep 2021, Wed
Bandırma Ticaret Borsası Buğday Diğer Kırmızı (1.Derece) 2.59 2.60 22 Sep 2021, Wed
Bandırma Ticaret Borsası Buğday Ekmeklik Beyaz Yarı Sert (3.Derece) 2.75 2.78 21 Sep 2021, Tue
Bandırma Ticaret Borsası Buğday Anadolu Beyaz Sert (2.Derece) 2.64 2.64 17 Sep 2021, Fri
Bandırma Ticaret Borsası Buğday Yemlik Beyaz 2.57 2.60 10 Sep 2021, Fri
Bandırma Ticaret Borsası Arpa Beyaz (1. Grup) 2.40 2.40 08 Sep 2021, Wed
Bandırma Ticaret Borsası Kanola 5.80 5.80 08 Sep 2021, Wed
Bandırma Ticaret Borsası Arpa Yemlik 2.49 2.50 03 Sep 2021, Fri
Bandırma Ticaret Borsası Buğday Ekmeklik Kırmızı Yarı Sert(3.Derece) 2.68 2.68 19 Aug 2021, Thu
Bandırma Ticaret Borsası Arpa Biralık 2.07 2.42 17 Aug 2021, Tue
Bandırma Ticaret Borsası Buğday Ekmeklik Beyaz Yarı Sert (4.Derece) 2.35 2.35 17 Aug 2021, Tue
Bandırma Ticaret Borsası Buğday Ekmeklik Kırmızı Yarı Sert (1.Derece) 2.44 2.65 03 Aug 2021, Tue
Bandırma Ticaret Borsası Buğday Ekmeklik Kırmızı Yarı Sert(3.Derece) 2.34 2.43 26 Jul 2021, Mon
Bandırma Ticaret Borsası Mısır Sarı 1.80 1.80 20 Jan 2021, Wed
Bandırma Ticaret Borsası Buğday Anadolu Kırmızı Sert (2.Derece) 2.08 2.08 08 Jan 2021, Fri
Bandırma Ticaret Borsası Buğday Ekmeklik Kırmızı Yarı Sert(3.Derece) 2.05 2.12 07 Dec 2020, Mon
Bandırma Ticaret Borsası Buğday Diğer Kırmızı (4.Derece) 2.00 2.10 27 Nov 2020, Fri
CİFTCİLİK