Twitter

UNİLEVER SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM PLANI

Unilever sürdürülebilirliği bir iş modeli olarak tüm faaliyetlerine entegre ederek Sürdürülebilir Yaşam Planı'nın 5. Yılını geride bıraktı.

Sürdürülebilir Kalkınma hedeflerinin dünya, Türkiye ve insanlığın geleceği için hareket ederek kökten bir değişim yaratmaya ve yeni bir toplumsal sözleşme oluşturmaya ihtiyacı olan bunun da ancak birlikte mümkün olduğuna inanan Unilever, planlarını daha da geliştirmek üzere her yıl paydaşlarıyla bir araya geliyor.

Unilever Sürdürülebilir Yaşam Planı Paydaş Çalıştayı Googleplay'daki uygulamada katılımcılar bulundu. Çalıştayda tarımın kırsalda ki geleceğide konuşuldu. İklim Değişkliği, Kadının Yeri çalışmalarının var olduğu çalıştayda,  TABİT Tarımsal Bilişim ve İletişim Teknolojileri AŞ kurucusu Tülin Akın, Ektiğimizi mi Biçiyoruz?  çalışma grubunda yerini alıp; 'kırsalda beklenen geleceğin ancak teknolojinin etkin bir şekilde kullanılmasıyla mümkün olacağını, bunun için teknoloji odaklı yatırımların arttırılmasını, çiftçilerin doğru bilgiye kolay ulaşabilmesi için gerekli tüm çalışmaların yapılması gerektiğni' söyledi.

Tuğba Gülsever

 

Tarım.com.tr
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.