Twitter

CAMFOOD 2016 FUARI AÇILIYOR

Güneydoğu Asya'nın gelişmekte olan en önemli ülkelerinden biri Kamboçya'nın başkenti Phnom Penh'de CamFood 2016 ( Kamboçya Uluslararası Gıda, İçecek ve Teknolojileri ) fuarının 5.'si düzenlecek.

Güneydoğu Asya'nın gelişmekte olan en önemli ülkelerinden biri Kamboçya'nın başkenti Phnom Penh'de, 20-22 Ekim 2016 tarihleri arasında 5.si düzenlenecek olan, CamFood 2016 ( Kamboçya Uluslararası Gıda, İçecek ve Teknolojileri ) fuarının stand satışları başlamış ve 5 Ekim 2016 tarihinde sona erecektir. 

CamFood Kamboçya fuarı geçmiş dönemde 10.000m² fuar alanı üzerine kurulmuş olup, 20 Ülkeden 300 Katılımcı ve 17 ülkeden 8798 Profesyonel Ziyaretçi ile gerçekleşmiştir. Özellikle dünya ile hızlı bir entegrasyon sürecine giren Myanmar ve yabancı yatırımcılar için liberal bir ekonomik anlayış belirleyen Kamboçya, potansiyeli yüksek bir pazardır.

Güneydoğu Asya'nın hızla büyüyen organizatörlerinden biri olan ABM Tarsus'un organize ettiği CAMFOOD 2016, T.C Ekonomi Bakanlığı tarafından %50 bireysel teşviklidir.

Kamboçya, kuzey batısında Tayland, doğusunda Vietnam ve güneyinde Malezya ve Singapur gibi dünya ekonomisi açısından önem taşıyan ülkelere komşu coğrafi konumuyla Türkiye açısından izlenmesi gereken bir ülke olarak dikkat çekmektedir.

Tarım.com.tr
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.