Twitter

BİYOENERJİ DERNEĞİ 4. RENSEF FORUMUNDA OTURUMLAR DÜZENLEYECEK

17-19 Kasım 2016 tarihleri arasında Antalya Cam Piramitte gerçekleşecek olan RENSEF Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarına, Biyokütle ve Biyoenerji Teknolojileri Derneği Biyokütle ve Biyoenerji Teknolojileri konusunda oturum düzenleyecek.

Biyoder - Biyo Enerji Derneği tarafından organize edilen oturumda Biyokütle ve Biyoenerji Teknolojileri konusunda yatırımcıları ve fuar ziyaretçilerini bilgilendirmek amacı ile iki ayrı oturum düzenlenecektir. İlk olarak 18 Kasım Cuma günü Cam Piramit ANTHEA salonunda saat 10.00 da başlayacak olan oturum 11.45'te son bulacaktır. Öğleden sonra ise 13.00 da başlayacak olan oturum 14.45'te son bulacaktır.

Oturum içeriği ise şu şekilde olacak;

Prof. Dr. Tanay Sıtkı Uyar, (Biyoenerji Derneği Yönetim Kurulu Başkanı-Marmara Üniversitesi) Dünya'da Yenilenebilir Enerji Potansiyeli ve Biyokütle konulu bir konuşma yaptıktan sonra Dr. Mustafa Tolay,( Biyoenerji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi) Tolay Enerji Türkiye'de Biyokütle Potansiyeli hakkında bilgilendirme yapacak. Sonrasında ise oturum şu şekilde devam edecek: Sedat Akar, (Biyoenerji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi) Topkapı Endüstri Türkiye'de Biyogazdan Elektrik Üretimi hakkında konuşacak ve oturum Ahmet Musluoğlu'nun, (Biyoenerji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi) -Biogas Hochreiter Tarım, Hayvancılık ve Gıda Endüstri Atıkları İşleyen Biyogaz Tesisleri hakkında konuşmasının ardından oturum son bulacak.

Öğleden sonra yapılacak oturum ise;

Hüsamettin Çetinkaya, Kumluca Belediye Başkanı Antalya Kumluca İlçesi Biyokütle Deneyimi hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra oturum, Dr. Mustafa Tolay, Biyoenerji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi -Tolay Enerji Biyokütleden Termik Proseslerle Enerji Üretimi konusu hakkında bilgilendirme yapacak.

Oturum daha sonra, Biyoenerji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Akar'ın -Topkapı Endüstri Biyogazdan Elektrik Üretimi'nde Kullanılan Gaz Motorları konusuna değinecek. Sonrasında ise; Remzi Uğur, Biyoenerji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi -İMOT Makine Biyokütle Hazırlama Teknolojileri: Ayrıştırma, Kurutma, Pelletleme vs. hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra oturum sona erecektir.

Rensef
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.